Menu

Tabela i terminarz rozgrywek - Klasa A gr. II

Tabela i terminarz rozgrywek - Klasa A gr. II

Tabela i terminarz rozgrywek klasy A gr. II

tabela klasa A

Za www.ozpn.czest.pl

Kolejka nr 15.
23.03.2019 15:30 LKS KAMIENICA POLSKA - LKS ORKAN RZERZĘCZYCE 0 : 2
23.03.2019 15:30 MLKS PILICA KONIECPOL - KS START SOBORZYCE 1 : 0
23.03.2019 15:30 KS ZŁOTY POTOK - KS DĄBROWIANKA Dąbrowa Z. 1 : 1
24.03.2019 15:30 GKS JURA NIEGOWA - MLKS SPARTA SZCZEKOCINY - : -
23.03.2019 15:30 GLKS SOKÓŁ OLSZTYN - ULKS KMICIC KRUSZYNA 0 : 1
23.03.2019 15:30 GKS CZARNI STARCZA - KS METAL RZEKI WIELKIE 8 : 0
23.03.2019 15:30 GKS UNIA RĘDZINY - KS LZS MRZYGŁÓD 7 : 1

Kolejka nr 14.
16.03.2019 15:30 KS METAL RZEKI WIELKIE - MLKS PILICA KONIECPOL 2 : 3
17.03.2019 15:30 MLKS SPARTA SZCZEKOCINY - ULKS KMICIC KRUSZYNA 2 : 1
16.03.2019 15:30 KS LZS MRZYGŁÓD - GLKS SOKÓŁ OLSZTYN 1 : 2
16.03.2019 15:30 LKS ORKAN RZERZĘCZYCE - KS ZŁOTY POTOK 2 : 2
16.03.2019 15:30 GKS JURA NIEGOWA - LKS KAMIENICA POLSKA 4 : 4
16.03.2019 14:30 KS START SOBORZYCE - GKS UNIA RĘDZINY 1 : 1
16.03.2019 15:30 GKS CZARNI STARCZA - KS DĄBROWIANKA Dąbrowa Z. 9 : 1

Kolejka nr 13.
11.11.2018 13:00 KS START SOBORZYCE - GLKS SOKÓŁ OLSZTYN 5 : 0
11.11.2018 14:00 KS DĄBROWIANKA Dąbrowa Z. - MLKS PILICA KONIECPOL 0 : 6
11.11.2018 13:00 GKS JURA NIEGOWA - KS ZŁOTY POTOK 3 : 2
10.11.2018 13:00 KS LZS MRZYGŁÓD - ULKS KMICIC KRUSZYNA 6 : 0
10.11.2018 13:00 LKS ORKAN RZERZĘCZYCE - GKS CZARNI STARCZA 2 : 6
10.11.2018 13:00 KS METAL RZEKI WIELKIE - GKS UNIA RĘDZINY 0 : 3
10.11.2018 13:00 LKS KAMIENICA POLSKA - MLKS SPARTA SZCZEKOCINY 8 : 2

Kolejka nr 12.
04.11.2018 13:30 MLKS SPARTA SZCZEKOCINY - KS LZS MRZYGŁÓD 1 : 1
04.11.2018 13:30 GKS JURA NIEGOWA - GKS CZARNI STARCZA 3 : 6
03.11.2018 13:30 ULKS KMICIC KRUSZYNA - KS START SOBORZYCE 0 : 4
03.11.2018 13:30 GKS UNIA RĘDZINY - KS DĄBROWIANKA Dąbrowa Z. 11 : 0
03.11.2018 13:30 KS ZŁOTY POTOK - LKS KAMIENICA POLSKA 4 : 2
03.11.2018 13:30 GLKS SOKÓŁ OLSZTYN - KS METAL RZEKI WIELKIE - : -
03.11.2018 13:30 MLKS PILICA KONIECPOL - LKS ORKAN RZERZĘCZYCE 4 : 2

Kolejka nr 11.
28.10.2018 14:00 KS DĄBROWIANKA Dąbrowa Z. - GLKS SOKÓŁ OLSZTYN 5 : 0
27.10.2018 14:00 LKS ORKAN RZERZĘCZYCE - GKS UNIA RĘDZINY 1 : 3
28.10.2018 14:00 MLKS SPARTA SZCZEKOCINY - KS ZŁOTY POTOK 0 : 1
27.10.2018 14:00 LKS KAMIENICA POLSKA - GKS CZARNI STARCZA 0 : 4
27.10.2018 13:00 KS START SOBORZYCE - KS LZS MRZYGŁÓD 4 : 1
27.10.2018 14:00 GKS JURA NIEGOWA - MLKS PILICA KONIECPOL 3 : 4
27.10.2018 14:00 KS METAL RZEKI WIELKIE - ULKS KMICIC KRUSZYNA 1 : 2

Kolejka nr 10.
20.10.2018 14:30 ULKS KMICIC KRUSZYNA - KS DĄBROWIANKA Dąbrowa Z. 5 : 1
21.10.2018 14:30 MLKS SPARTA SZCZEKOCINY - KS START SOBORZYCE 1 : 2
20.10.2018 14:30 MLKS PILICA KONIECPOL - LKS KAMIENICA POLSKA 1 : 2
20.10.2018 14:30 GKS UNIA RĘDZINY - GKS JURA NIEGOWA 3 : 0
20.10.2018 14:30 KS ZŁOTY POTOK - GKS CZARNI STARCZA 1 : 7
20.10.2018 14:30 GLKS SOKÓŁ OLSZTYN - LKS ORKAN RZERZĘCZYCE 0 : 2
20.10.2018 14:30 KS LZS MRZYGŁÓD - KS METAL RZEKI WIELKIE 6 : 0

Kolejka nr 9.
14.10.2018 15:00 GKS JURA NIEGOWA - GLKS SOKÓŁ OLSZTYN 1 : 1
14.10.2018 15:00 MLKS SPARTA SZCZEKOCINY - GKS CZARNI STARCZA 2 : 3
13.10.2018 15:00 LKS ORKAN RZERZĘCZYCE - ULKS KMICIC KRUSZYNA 1 : 0
13.10.2018 15:00 LKS KAMIENICA POLSKA - GKS UNIA RĘDZINY 0 : 1
13.10.2018 15:00 KS DĄBROWIANKA Dąbrowa Z. - KS LZS MRZYGŁÓD 2 : 6
13.10.2018 15:00 KS METAL RZEKI WIELKIE - KS START SOBORZYCE 0 : 4
13.10.2018 15:00 KS ZŁOTY POTOK - MLKS PILICA KONIECPOL 0 : 2

Kolejka nr 8.
09.10.2018 16:00 GKS UNIA RĘDZINY - KS ZŁOTY POTOK 5 : 2
07.10.2018 15:30 MLKS SPARTA SZCZEKOCINY - KS METAL RZEKI WIELKIE 0 : 0
06.10.2018 15:30 ULKS KMICIC KRUSZYNA - GKS JURA NIEGOWA 1 : 0
06.10.2018 15:30 KS LZS MRZYGŁÓD - LKS ORKAN RZERZĘCZYCE 3 : 2
06.10.2018 15:30 KS START SOBORZYCE - KS DĄBROWIANKA Dąbrowa Z. 7 : 1
06.10.2018 15:30 GLKS SOKÓŁ OLSZTYN - LKS KAMIENICA POLSKA 0 : 0
06.10.2018 15:30 MLKS PILICA KONIECPOL - GKS CZARNI STARCZA 1 : 5

Kolejka nr 7.
30.09.2018 16:00 LKS ORKAN RZERZĘCZYCE - KS START SOBORZYCE 2 : 2
02.10.2018 17:00 KS ZŁOTY POTOK - GLKS SOKÓŁ OLSZTYN 2 : 3
30.09.2018 16:00 KS DĄBROWIANKA Dąbrowa Z. - KS METAL RZEKI WIELKIE 2 : 0
30.09.2018 16:00 GKS JURA NIEGOWA - KS LZS MRZYGŁÓD 3 : 3
29.09.2018 16:00 MLKS PILICA KONIECPOL - MLKS SPARTA SZCZEKOCINY 0 : 2
29.09.2018 16:00 GKS UNIA RĘDZINY - GKS CZARNI STARCZA 1 : 0
29.09.2018 16:00 LKS KAMIENICA POLSKA - ULKS KMICIC KRUSZYNA 3 : 1

Kolejka nr 6.
23.09.2018 16:30 KS START SOBORZYCE - GKS JURA NIEGOWA 1 : 1
22.09.2018 16:30 ULKS KMICIC KRUSZYNA - KS ZŁOTY POTOK 2 : 1
23.09.2018 16:30 MLKS SPARTA SZCZEKOCINY - KS DĄBROWIANKA Dąbrowa Z. 6 : 1
22.09.2018 16:30 KS METAL RZEKI WIELKIE - LKS ORKAN RZERZĘCZYCE 2 : 2
22.09.2018 15:00 GKS UNIA RĘDZINY - MLKS PILICA KONIECPOL 3 : 0
22.09.2018 16:30 GLKS SOKÓŁ OLSZTYN - GKS CZARNI STARCZA 2 : 4
22.09.2018 16:30 KS LZS MRZYGŁÓD - LKS KAMIENICA POLSKA 1 : 1

Kolejka nr 5.
16.09.2018 16:30 MLKS PILICA KONIECPOL - GLKS SOKÓŁ OLSZTYN 1 : 3
16.09.2018 16:30 GKS JURA NIEGOWA - KS METAL RZEKI WIELKIE 5 : 3
15.09.2018 16:30 ULKS KMICIC KRUSZYNA - GKS CZARNI STARCZA 0 : 5
15.09.2018 16:30 KS ZŁOTY POTOK - KS LZS MRZYGŁÓD 0 : 8
15.09.2018 15:00 GKS UNIA RĘDZINY - MLKS SPARTA SZCZEKOCINY 2 : 0
15.09.2018 16:30 LKS KAMIENICA POLSKA - KS START SOBORZYCE 9 : 2
15.09.2018 16:30 LKS ORKAN RZERZĘCZYCE - KS DĄBROWIANKA Dąbrowa Z. 4 : 0

Kolejka nr 4.
09.09.2018 17:00 MLKS SPARTA SZCZEKOCINY - LKS ORKAN RZERZĘCZYCE 1 : 1
09.09.2018 17:00 GKS JURA NIEGOWA - KS DĄBROWIANKA Dąbrowa Z. 7 : 1
08.09.2018 17:00 KS LZS MRZYGŁÓD - GKS CZARNI STARCZA 5 : 0
08.09.2018 17:00 GLKS SOKÓŁ OLSZTYN - GKS UNIA RĘDZINY 2 : 0
08.09.2018 17:00 ULKS KMICIC KRUSZYNA - MLKS PILICA KONIECPOL 4 : 0
08.09.2018 17:00 KS METAL RZEKI WIELKIE - LKS KAMIENICA POLSKA 1 : 5
08.09.2018 17:00 KS START SOBORZYCE - KS ZŁOTY POTOK 2 : 1

Kolejka nr 3.
02.09.2018 17:00 GKS JURA NIEGOWA - LKS ORKAN RZERZĘCZYCE 1 : 1
02.09.2018 11:00 KS START SOBORZYCE - GKS CZARNI STARCZA 0 : 5
01.09.2018 17:00 MLKS PILICA KONIECPOL - KS LZS MRZYGŁÓD 0 : 6
01.09.2018 17:00 GKS UNIA RĘDZINY - ULKS KMICIC KRUSZYNA 3 : 0
01.09.2018 17:00 GLKS SOKÓŁ OLSZTYN - MLKS SPARTA SZCZEKOCINY 2 : 0
01.09.2018 17:00 KS ZŁOTY POTOK - KS METAL RZEKI WIELKIE 3 : 3
01.09.2018 17:00 LKS KAMIENICA POLSKA - KS DĄBROWIANKA Dąbrowa Z. 5 : 1

Kolejka nr 2.
26.08.2018 17:00 MLKS SPARTA SZCZEKOCINY - GKS JURA NIEGOWA 2 : 3
19.09.2018 16:30 ULKS KMICIC KRUSZYNA - GLKS SOKÓŁ OLSZTYN 3 : 1
26.08.2018 14:00 KS DĄBROWIANKA Dąbrowa Z. - KS ZŁOTY POTOK 0 : 2
17.11.2018 13:00 LKS ORKAN RZERZĘCZYCE - LKS KAMIENICA POLSKA 1 : 3
25.08.2018 17:00 KS LZS MRZYGŁÓD - GKS UNIA RĘDZINY 0 : 2
25.08.2018 17:00 KS METAL RZEKI WIELKIE - GKS CZARNI STARCZA 2 : 2
25.08.2018 11:00 KS START SOBORZYCE - MLKS PILICA KONIECPOL 5 : 3

Kolejka nr 1.
19.08.2018 17:00 KS DĄBROWIANKA Dąbrowa Z. - GKS CZARNI STARCZA 0 : 4
18.08.2018 17:00 GKS UNIA RĘDZINY - KS START SOBORZYCE 2 : 1
18.08.2018 17:00 ULKS KMICIC KRUSZYNA  MLKS SPARTA SZCZEKOCINY 2 : 0
18.08.2018 17:00 MLKS PILICA KONIECPOL - KS METAL RZEKI WIELKIE 1 : 3
18.08.2018 17:00 GLKS SOKÓŁ OLSZTYN - KS LZS MRZYGŁÓD 1 : 1
18.08.2018 17:00 KS ZŁOTY POTOK - LKS ORKAN RZERZĘCZYCE 0 : 3
18.08.2018 17:00 LKS KAMIENICA POLSKA - GKS JURA NIEGOWA 5 : 3

© 2018 Urząd Gminy Kłomnice
Zamknij menu