Menu

Wiadomości sportowe

Tabela i terminarz rozgrywek - Klasa B gr. I

Tabela i wyniki B-klasy gr. I

L.p.   Nazwa drużynyMecze Z 
 R 
 P 
 Zd. 
 Str. 
 +/- 
 Pkt 
1. Metal Rzeki Wielkie 7 7 0 0 36 8 +28 21
2. Laguna (Warta II) Mstów 7 5 0 2 17 11 +6 15
3. Polonia-Unia Widzów 7 4 1 2 14 9 +5 13
4. (+3) Pogoń II Kamyk 7 4 0 3 28 14 +14 12
5. (-1) Pogoń Blachownia 6 3 1 2 16 11 +5 10
6. (-1) Płomień Lgota Mała 6 3 0 3 11 8 +3 9
7. (-1) Świt Borowno 7 3 0 4 10 14 -4 9
8. Warta Pławno 6 2 1 3 12 18 -6 7
9. Junior Szarlejka 7 2 0 5 21 30 -9 6
10. (+1) Piast Lubojna 6 2 0 4 17 29 -12 6

 
Ostatnia kolejka:
19-09-2020 - Kolejka nr 7
16:30 Junior Szarlejka - Laguna (Warta II) Mstów 2:3
20-09-2020
16:30 Grom II Cykarzew - Polonia-Unia Widzów 2:2
16:30 Warta Pławno - Metal Rzeki Wielkie 0:7
16:30 Piast Lubojna - Świt Borowno 4:1
12:00 Lotnik II Kościelec - Pogoń II Kamyk 1:3

Zapowiedź następnej kolejki:
26-09-2020 - Kolejka nr 8
16:00 Junior Szarlejka - Grom II Cykarzew
11:00 Świt Borowno - Lotnik II Kościelec
27-09-2020
16:00 Laguna (Warta II) Mstów - Metal Rzeki Wielkie
16:00 Pogoń II Kamyk - Warta Pławno
16:00 Polonia-Unia Widzów - Pogoń Blachownia
12:00 Płomień Lgota Mała - Piast Lubojna

Pozostałe wyniki:

12-09-2020 - Kolejka nr 6
13:30 Metal Rzeki Wielkie - Lotnik II Kościelec 4:0
16:00 Płomień Lgota Mała - Grom II Cykarzew 4:1
11:00 Świt Borowno - Pogoń Blachownia 1:3
13-09-2020
16:30 Pogoń II Kamyk - Piast Lubojna 8:4
16:30 Laguna (Warta II) Mstów - Warta Pławno 1:4
16:30 Polonia-Unia Widzów - Junior Szarlejka 5:1

06-09-2020 - Kolejka nr 5
12:00 Lotnik II Kościelec - Warta Pławno 2:0
17:00 Grom II Cykarzew - Świt Borowno 2:1
05-09-2020
13:00 Pogoń Blachownia - Pogoń II Kamyk 0:2
17:00 Junior Szarlejka - Płomień Lgota Mała 2:4
17:00 Piast Lubojna - Metal Rzeki Wielkie 1:8
17:00 Polonia-Unia Widzów - Laguna (Warta II) Mstów 1:3

30-08-2020 - Kolejka nr 4
17:00 Świt Borowno - Junior Szarlejka 4:3
13:00 Płomień Lgota Mała - Polonia-Unia Widzów 0:2
17:00 Laguna (Warta II) Mstów - Lotnik II Kościelec 4:0
29-08-2020
16:00 Metal Rzeki Wielkie - Pogoń Blachownia 3:1
16:00 Pogoń II Kamyk - Grom II Cykarzew 11:0

23-08-2020 - Kolejka nr 3
17:00 Piast Lubojna - Lotnik II Kościelec 3:2
17:30 Grom II Cykarzew - Metal Rzeki Wielkie 1:4
17:00 Junior Szarlejka - Pogoń II Kamyk 5:3
17:00 Płomień Lgota Mała - Laguna (Warta II) Mstów 0:1
22-08-2020
17:00 Polonia-Unia Widzów - Świt Borowno 2:1
17:00 Pogoń Blachownia - Warta Pławno 3:3

16-08-2020 - Kolejka nr 2
17:00 Pogoń II Kamyk - Polonia-Unia Widzów 0:1
17:00 Warta Pławno - Grom II Cykarzew 2:1
17:00 Laguna (Warta II) Mstów - Piast Lubojna 5:3
17:00 Świt Borowno - Płomień Lgota Mała 1:0
15-08-2020
17:00 Metal Rzeki Wielkie - Junior Szarlejka 8:4
15:00 Lotnik II Kościelec - Pogoń Blachownia 0:4

09-08-2020 - Kolejka nr 1
14:00 Płomień Lgota Mała - Pogoń II Kamyk 3:1
17:30 Grom II Cykarzew - Lotnik II Kościelec 1:2
17:30 Polonia-Unia Widzów - Metal Rzeki Wielkie 1:2
17:30 Świt Borowno - Laguna (Warta II) Mstów 1:0
08-08-2020
17:30 Junior Szarlejka - Warta Pławno 4:3
17:30 Pogoń Blachownia - Piast Lubojna 5:2

Informacje pochodzą ze strony www.astar.czest.pl

Tabela i terminarz rozgrywek - Liga okręgowa

L.p.   Nazwa drużynyMecze Z 
 R 
 P 
 Zd. 
 Str. 
 +/- 
 Pkt 
1. Zieloni Żarki 9 8 0 1 32 11 +21 24
2. (+2) Piast Przyrów 9 5 1 3 16 10 +6 16
3. Stradom Częstochowa 9 5 1 3 19 17 +2 16
4. (+1) Unia Rędziny 9 4 3 2 20 10 +10 15
5. (-3) Warta Mstów 9 4 2 3 22 14 +8 14
6. (+2) Sparta Szczekociny 9 4 1 4 16 25 -9 13
7. (-1) Lotnik Kościelec 9 3 2 4 13 16 -3 11
8. (-1) Gmina Kłomnice 9 3 2 4 8 17 -9 11
9. Orzeł Kiedrzyn 9 1 2 6 15 21 -6 5
10. Grom Cykarzew 9 0 2 7 6 26 -20 2

 

Ostatnia kolejka:
19-09-2020 - Kolejka nr 9
16:00 Gmina Kłomnice - Sparta Szczekociny 1:3
16:00 Orzeł Kiedrzyn - Stradom Częstochowa 2:4
16:00 Unia Rędziny - Grom Cykarzew 5:1
11:00 Zieloni Żarki - Lotnik Kościelec 5:1
16:00 Piast Przyrów - Warta Mstów 3:1

Zapowiedź następnej kolejki:
25-09-2020 - Kolejka nr 10
16:30 Zieloni Żarki - Unia Rędziny
26-09-2020
16:00 Piast Przyrów - Lotnik Kościelec
16:00 Orzeł Kiedrzyn - Warta Mstów
16:00 Gmina Kłomnice - Stradom Częstochowa
16:00 Grom Cykarzew - Sparta Szczekociny

Poprzednie kolejki:

12-09-2020 - Kolejka nr 8
16:00 Stradom Częstochowa - Piast Przyrów 1:0
16:00 Lotnik Kościelec - Unia Rędziny 0:2
16:00 Warta Mstów - Zieloni Żarki 5:1
16:00 Grom Cykarzew - Gmina Kłomnice 0:0
13-09-2020
16:00 Sparta Szczekociny - Orzeł Kiedrzyn 4:2

06-09-2020 - Kolejka nr 7
17:00 Orzeł Kiedrzyn - Gmina Kłomnice 1:2
05-09-2020
16:00 Zieloni Żarki - Stradom Częstochowa 3:2
16:00 Unia Rędziny - Warta Mstów 2:2
16:00 Piast Przyrów - Sparta Szczekociny 4:0
13:00 Lotnik Kościelec - Grom Cykarzew 5:0

30-08-2020 - Kolejka nr 6
17:00 Sparta Szczekociny - Zieloni Żarki 1:9
29-08-2020
17:00 Gmina Kłomnice - Piast Przyrów 1:3
17:00 Stradom Częstochowa - Unia Rędziny 3:2
17:00 Grom Cykarzew - Orzeł Kiedrzyn 2:5
17:00 Warta Mstów - Lotnik Kościelec 2:0

23-08-2020 - Kolejka nr 5
17:00 Piast Przyrów - Orzeł Kiedrzyn 3:1
22-08-2020
17:00 Lotnik Kościelec - Stradom Częstochowa 2:2
17:00 Warta Mstów - Grom Cykarzew 5:0
17:00 Zieloni Żarki - Gmina Kłomnice 7:0
11:00 Unia Rędziny - Sparta Szczekociny 5:0

16-08-2020 - Kolejka nr 4
17:00 Sparta Szczekociny - Lotnik Kościelec 4:1
15-08-2020
17:00 Gmina Kłomnice - Unia Rędziny 0:1
11:00 Grom Cykarzew - Piast Przyrów 0:1
17:00 Stradom Częstochowa - Warta Mstów 2:1
14-08-2020
18:00 Zieloni Żarki - Orzeł Kiedrzyn 1:0

08-08-2020 - Kolejka nr 3
17:00 Lotnik Kościelec - Gmina Kłomnice 0:0
17:00 Stradom Częstochowa - Grom Cykarzew 3:2
17:00 Warta Mstów - Sparta Szczekociny 2:1
17:00 Unia Rędziny - Orzeł Kiedrzyn 1:1
06-08-2020
17:30 Zieloni Żarki - Piast Przyrów 2:0

02-08-2020 - Kolejka nr 2
17:00 Sparta Szczekociny - Stradom Częstochowa 3:1
01-08-2020
17:00 Piast Przyrów - Unia Rędziny 1:1
17:00 Grom Cykarzew - Zieloni Żarki 1:2
17:00 Lotnik Kościelec - Orzeł Kiedrzyn 1:0
17:00 Gmina Kłomnice - Warta Mstów 2:1

26-07-2020 - Kolejka nr 1
14:00 Stradom Częstochowa - Gmina Kłomnice 1:2
17:00 Sparta Szczekociny - Grom Cykarzew 0:0
25-07-2020
11:00 Unia Rędziny - Zieloni Żarki 1:2
17:00 Lotnik Kościelec - Piast Przyrów 3:1
17:00 Warta Mstów - Orzeł Kiedrzyn 3:3

Informacje pochodzą ze strony www.astar.czest.pl

Płlka nożna

Tabela i wyniki rozgrywek A-Klasy gr. II

L.p.   Nazwa drużynyMecze Z 
 R 
 P 
 Zd. 
 Str. 
 +/- 
 Pkt 
1. LKS Kamienica Polska 7 6 0 1 27 11 +16 18
2. Olimpia Huta Stara 7 6 0 1 21 5 +16 18
3. Lot Konopiska 6 5 0 1 22 9 +13 15
4. Jura Niegowa 7 5 0 2 24 17 +7 15
5. Czarni Starcza 7 4 1 2 30 6 +24 13
6. GKS Koziegłowy 6 4 0 2 12 9 +3 12
7. (+2) LZS Mrzygłód 6 3 0 3 18 15 +3 9
8. (-1) Start Soborzyce 7 2 2 3 14 15 -1 8
9. (-1) Unia Masłońskie 7 2 1 4 14 30 -16 7
10. Sokół Olsztyn 6 1 1 4 9 22 -13 4
11. Pilica Koniecpol 6 1 0 5 5 16 -11 3
12. Orkan Rzerzęczyce 6 0 1 5 6 26 -20 1
13. KS Złoty Potok 6 0 0 6 5 26 -21 0


Ostatnia kolejka:
19-09-2020 - Kolejka nr 7
16:30 Lot Konopiska - Pilica Koniecpol 5:0
15:00 KS Złoty Potok - LZS Mrzygłód 0:8
16:30 LKS Kamienica Polska - GKS Koziegłowy 1:2
16:30 Olimpia Huta Stara - Start Soborzyce 4:1
16:30 Czarni Starcza - Unia Masłońskie 12:0
20-09-2020
16:30 Jura Niegowa - Sokół Olsztyn 4:1

Zapowiedź następnej kolejki
26-09-2020 - Kolejka nr 8
16:00 Unia Masłońskie - Pilica Koniecpol
16:00 Czarni Starcza - Olimpia Huta Stara
16:00 Orkan Rzerzęczyce - LKS Kamienica Polska
13:00 Sokół Olsztyn - KS Złoty Potok
16:00 GKS Koziegłowy - Jura Niegowa
16:00 LZS Mrzygłód - Lot Konopiska


Pozostałe kolejki:
12-09-2020 - Kolejka nr 6
13:00 Pilica Koniecpol - KS Złoty Potok 2:0
16:30 Orkan Rzerzęczyce - Olimpia Huta Stara 1:4
16:30 Start Soborzyce - Czarni Starcza 1:1
16:30 LZS Mrzygłód - Jura Niegowa 3:4
16:30 Unia Masłońskie - Lot Konopiska 2:7
13:00 Sokół Olsztyn - LKS Kamienica Polska 2:5

06-09-2020 - Kolejka nr 5
17:00 Jura Niegowa - Pilica Koniecpol 2:0
05-09-2020
17:00 KS Złoty Potok - Lot Konopiska 1:3
17:00 LKS Kamienica Polska - LZS Mrzygłód 3:0
17:00 Olimpia Huta Stara - GKS Koziegłowy 2:0
15:00 Czarni Starcza - Orkan Rzerzęczyce 9:0
17:00 Start Soborzyce - Unia Masłońskie 2:2

29-08-2020 - Kolejka nr 4
13:00 Pilica Koniecpol - LKS Kamienica Polska 1:4
17:00 Unia Masłońskie - KS Złoty Potok 3:1
17:00 Orkan Rzerzęczyce - Start Soborzyce 1:2
17:00 GKS Koziegłowy - Czarni Starcza 1:0
17:00 Sokół Olsztyn - Olimpia Huta Stara 0:5
13:00 Lot Konopiska - Jura Niegowa 5:3

23-08-2020 - Kolejka nr 3
17:00 Olimpia Huta Stara - LZS Mrzygłód 5:2
17:00 Jura Niegowa - KS Złoty Potok 4:1
22-08-2020
17:00 LKS Kamienica Polska - Lot Konopiska 3:1
17:00 Czarni Starcza - Sokół Olsztyn 3:0
15:00 Start Soborzyce - GKS Koziegłowy 5:2
17:00 Orkan Rzerzęczyce - Unia Masłońskie 0:4

15-08-2020 - Kolejka nr 2
11:00 Pilica Koniecpol - Olimpia Huta Stara 0:1
17:00 Sokół Olsztyn - Start Soborzyce 2:1
17:00 GKS Koziegłowy - Orkan Rzerzęczyce 3:0
17:00 LZS Mrzygłód - Czarni Starcza 2:1
17:00 KS Złoty Potok - LKS Kamienica Polska 2:6
17:00 Unia Masłońskie - Jura Niegowa 2:4

09-08-2020 - Kolejka nr 1
11:00 Start Soborzyce - LZS Mrzygłód 2:3
08-08-2020
17:30 Olimpia Huta Stara - Lot Konopiska 0:1
16:00 LKS Kamienica Polska - Jura Niegowa 5:3
17:30 GKS Koziegłowy - Unia Masłońskie 4:1
17:30 Orkan Rzerzęczyce - Sokół Olsztyn 4:4
17:30 Czarni Starcza - Pilica Koniecpol 4:2

Informacje pochodzą ze strony www.astar.czest.pl
© 2018 Urząd Gminy Kłomnice
Zamknij menu