Spływy kajakowe KANUMI

Łąkowa 2
Skrzydlów
42-270

Jeśli masz pytania skontaktuj się z nami

tel.: 603783810, 608759076
e-mail: kanumikajaki@gmail.com

Organizujemy spływy kajakowe zarówno dla osób indywidualnych jak i grup zorganizowanych. W szczególności nasza działalność dotyczy promocji rzek: Warty, Liswarty, Kocinki oraz Pilicy. Oferujemy wypożyczenie profesjonalnego sprzętu kajakowego, organizację imprez integracyjnych z różnorodnymi atrakcjami takimi jak: ognisko, grill, park linowy, turniej strzelecki (łuk i broń pneumatyczna), paintball i inne. Doradzamy w doborze trasy, sprzętu, miejsca postoju, czy noclegu. Zapewniamy transport kajaków i osób na miejsce rozpoczęcia spływu i zakończenia.

Nasz sprzęt to kajaki z zamykanymi bakistami, wygodnymi miękkimi siedziskami, doskonale sprawdzającymi się na spływach rzecznych.

Posiadamy 28 kajaków:

  • 19 kajaków dwuosobowych z laminatu: Necko 500 - to kajaki o opływowych kształtach, bardzo pakowne, z siedziskami-fotelikami, z otwartym kokpitem, wokół którego jest kołnierz do zamontowania fartucha. Kajak posiada pojemną bakistę z dużym otworem do łatwego pakowania bagażu. 
  • 7 kajaków dwuosobowych polietylenowych: Perception Vista- kajaki polietylenowe – są to najkrótsze kajaki w naszej flocie, przez co są bardzo zwrotne. Nie posiadają one zamykanych komór bagażowych, ale mają za to składane i przesuwane, tapicerowane siedzenia oraz regulowane podnóżki. Dzięki możliwości przesuwania siedzeń, kajaki Vista mogą służyć jako "jedynki". Prijon Cruiser II - dwuosobowy Cruiser to stabilny i bezpieczny kajak, przeznaczony do rekreacji i turystyki. Jego zalety to kompaktowy kształt, dużo przestrzeni w kokpitach oraz wygodne siedzenia z regulowanymi oparciami jak również bardzo dobra manewrowość. Standardowo kajak wyposażony jest w komorę bagażową w rufie i dwie siatki pokładowe.
  • 2 kajaki jednoosobowe polietylenowe: Perception Acadia - Szybki kajak turystyczny ,stabilny i wygodny. Kajaki tego typu to doskonała zabawa dla mniej wprawnych kajakarzy, którzy przedkładają wygodę nad właściwości nautyczne kajaka.

Każdemu zapewniamy kamizelki asekuracyjne, które są wyjątkowo wygodne i nie przeszkadzają w wiosłowaniu.

Dodatkowo udostępniamy klientom:

  • hermetyczne beczułki - na dokumenty, sprzęt fotograficzny, itp.
  • namioty 4 osobowe, z dwoma osobnymi sypialniami.
  • mapy – przewodniki – z opisami tras.